Zacvičte si s přáteli v multifunkčním sále
Skupinové lekce
Disponujeme velkým multifunkčním sálem o prostoru 200 m2 se zázemím pro veškeré skupinové lekce, jako jsou např. cvičení maminek s dětmi, kondiční kruhové tréninky, box atp. Sál je plně vybaven pomůckami pro funkční trénink - sáně, lana, pneumatiky, závěsné systémy, balanční pomůcky a řada dalších.
Intervalový trénink
Kruhový trénink
Kompenzační cv.
Trampolíny
Box & MMA
Zumba
Cvičení pro maminky
Intervalový trénink
Lekce je sestavená tak, že cvičíme v určitých časových intervalech (např. 20s), což může znamenat to, že sportovec v této době udělá cvik mnohokrát rychleji než začátečník, ale i tak mohou bez obav cvičit oba vedle sebe. Do této lekce bych ráda vložila Tabatu, HIIT či klasický intervalový trénink. Jisté je jen to, že nepojedeme cviky na počty, ale na čas... Zbytek pro Vás zůstává překvapením :)
Formou tabaty, HIIT či klasického intervalu
Rezervovat lekci
Získat první vstup zdarma
Kruhový trénink
Jedná se o dynamický trénink, který je vhodný pro všechny věkové kategorie, kde se střídají jednotlivé cviky zaměřené na celé tělo. Obtížnost je nastavena tak, aby si své našel jak začátečník, tak pokročilý cvičenec.
Rezervovat lekci
Získat první vstup zdarma
Jumping - trampolíny
Pokud máte rádi pohyb, hudbu, rytmus, tak přijďte a zažijete endorfinový výboj s dobrým pocitem uspokojení. Na mých lekcích nenajdete složitou choreografii, ale zadovádíte si a zlepšíte svou kondici při mých velmi oblíbených rychlých skladbách. Nejdeme cvičit spartakiádu. Chytne se i začátečník.
Rezervovat lekci
Získat první vstup zdarma
Radek Hrubý
Cvičení maminek - děti vítány
Jedná se především o tréninky, kterou jsou zaměřeny na oslabené partie, které v běžném životě nejsou tolik zapojované. V tréninku je zapojená hudba a většinou se cvičí formou kruhového tréninku. Děti mají možnost se do cvičení zapojit, nebo si mohou hrát v dětském koutku, který je součástí cvičebního sálu, takže maminky mají nad svými dětmi dohled.
Rezervovat lekci
Získat první vstup zdarma
Anna Štumpf
Box & MMA
Je to kontaktní sport. Trénink je zaměřen na techniku, koordinaci, posilování s teorií a sparingem. Je určen jak pro začátečníky, tak pokročilé. Zlepšení fyzické kondice a posílení sebevědomí.
Rezervovat lekci
Získat první vstup zdarma
Vojta Končitík
Zmocni se příležitosti! Je čas dostat se do nejlepší formy svého života.
Máme pro tebe první vstup ZDARMA, během kterého si vše můžeš vyzkoušet v neomezeném čase! Stačí, aby si nám na sebe nechal kontakt.
6.45 - 22.00
9.00 - 21.00
Po - Pá:
So - Ne:
©2022 Fitness Star. Všechna práva vyhrazena.